O autorze
Cały czas lubię szukać nowych i ciekawych zajęć, w których mogę się spełniać. Obecnie zgłębiam tajniki coachingu oraz doradztwa, a zajmuję się marketingiem. Mam wiele ciekawych zainteresowań, począwszy od sportu, motoryzacji, a kończąc na kinie czy muzyce. Kiedy "dawno temu" zajmowałem się sportem elektronicznym, miałem okazję publikować swoje teksty na łamach onet.pl, Gry-OnLine.pl, czy gamecorner.pl i wielu, wielu innych.

Lubisz super auta? Musisz przyjechać do Poznania na Gran Turismo

www.granturismoexpo.com
Nadchodzące dni nie będą upalne tylko ze względu na grzejące słońce. Już dzisiaj o godzinie 19:00 na Torze wyścigowym w Poznaniu rozpoczynają się wyjątkowe targi samochodów sportowych i luksusowych - Gran Turismo Expo. Do zobaczenia będzie m. in. Bugatti Veyron Vitesse, czyli najszybszy samochód na świecie. Ponadto Ferrari zaprezentuje swój najnowszy model - 488 GTB. Ostatnie limitowane bilety do kupienia na granturismoexpo.com.

Będą to pierwsze tego typu targi samochodowe w Polsce. Imprezą towarzyszącą będzie popularne Gran Turismo Polonia, które gości w Poznaniu od 11 lat. Wśród wystawców oprócz wyżej wymienionych będzie można spotkać - Astona Martina, Lamborghini czy Porsche. Dzisiejszego wieczoru nastąpi oficjalne otwarcie Expo.

Zadbaliśmy o to, żeby formuła Expo odbiegała od standardowych wydarzeń tego typu. Stawiamy przede wszystkim na interakcję między potencjalnym klientem, a wystawcą. Chcieliśmy też, aby wydarzenie miało elitarny charakter, dlatego postanowiliśmy ograniczyć liczbę biletów i zaproszeń. Gran Turismo Expo to obowiązkowy punkt programu dla osób zainteresowanych nowościami na rynku dóbr luksusowych - tak dla portalu naszglospoznanski.pl mówi organizator imprezy Artur Rychliński.

GT Expo odbędzie się w specjalnie przygotowanej hali na terenie poznańskiego toru, której powierzchnia wynosi 3000 m2. Trudno będzie się więc doliczyć ile koni mechanicznych znajdzie się pod jednym dachem. Nie będzie natomiast problemu z oceną, kto ma największy udział w tej zawrotnej liczbie. Ośmiolitrowy silnik Bugatti Veyron Vitesse potrafi wygenerować aż 1200 koni mechanicznych! Bardzo dużym zaskoczeniem jest także premiera Ferrari 488 GTB, które dotychczas zostało pokazane tylko na targach International Motor Show w Genewie. Po raz pierwszy w naszym kraju zagości również Praga R1R. Super-samochodom towarzyszyć będą wystawy motorów, śmigłowca oraz łodzi.


Plan Gran Turismo Expo:
Czwartek 02.07.2015
19.00 - 23.00 Premiere Night dla gości z biletami DRIVER i SUPER VIP
Piatek 03.07.2015
10.00 - 18.00 Dzień prasowy i dla zaproszonych gości oraz gości z biletami DRIVER, SUPER VIP i VIP
Sobota 04.07.2015
10.00 - 18.00 Dzień otwarty dla gości DRIVER, SUPER VIP, VIP i SILVER
21.00 - 04.00 After Party Gran Turismo w hotelu IBB Andersia Poznań dla gości DRIVER, SUPER VIP i VIP

Na obecny moment zostało bardzo mało biletów, dlatego jeśli ktoś chce zobaczyć najszybsze i najdroższe samochody świata, to musi się pośpieszyć. Bilety są dostępne na stronie www.granturismoexpo.com.

W sobotę 4 lipca odbędzie się dzień otwarty dla publiczności w ramach Gran Turismo Polonia, jednak do hali Expo wejdą osoby tylko z wykupionymi wcześniej biletami.

Wstęp na nasz motoryzacyjny piknik na Torze tradycyjnie nie będzie biletowany. Wśród atrakcji znajdą się wyścigi pokazowe, niesamowita wystawa samochodowych klasyków, szkolenia pierwszej pomocy, konkursy, a także specjalnie przygotowana strefa dla dzieci. Serdecznie zapraszamy wszystkich fanów motoryzacji, bo będzie na co popatrzeć – zaprasza Peter Ternström, organizator GTP.

Gorąco polecam każdemu kto lubi piękne auta.

FinestCar.pl - recenzje, testy aut sportowych i luksusowych
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...