O autorze
Cały czas lubię szukać nowych i ciekawych zajęć, w których mogę się spełniać. Obecnie zgłębiam tajniki coachingu oraz doradztwa, a zajmuję się marketingiem. Mam wiele ciekawych zainteresowań, począwszy od sportu, motoryzacji, a kończąc na kinie czy muzyce. Kiedy "dawno temu" zajmowałem się sportem elektronicznym, miałem okazję publikować swoje teksty na łamach onet.pl, Gry-OnLine.pl, czy gamecorner.pl i wielu, wielu innych.

Deszcz na betonie pięknie pachnie, brzmi i wygląda

Screen - "Deszcz na betonie" YouTube.
Ponad tok temu Taco Hemingway dał się poznać szerszej publiczności, dzięki “Umowie o dzieło”, która idealnie trafiła w gusta wielu fanów muzyki. Słynne utwory “6 zer” czy “Następna stacja” opisujące w nieprzeciętnym stylu m. in. otaczające autora realia, zrobiły furorę na miejskich parapetówkach. We wtorek, 5 lipca, Taco wrzucił do Internetu nowy track, który po raz kolejny okazuje się być wielkim hitem. Czy większym? Myślę, że tak.

Odpalając klip na YouTube od razu wiemy, że trzeba się przygotować na interesujący seans muzyczny. Oczom ukazuje się animowane wideo, a do uszu w żwawym tempie napływa pobudzający podkład od Rumaka, producenta. Po kilkunastu sekundach do tego tandemu dołącza Taco, Filip Szcześniak, który wprowadza słuchaczy w swoją intrygującą podróż pociągiem. Animacje w klipie, przywodzą na myśl przygotowanie do gry w GTA. Vibe też taki w klimatach Grand Theft Auto. :)


Całość świetnie ze sobą współgra i skutecznie skłania do wspomnień wakacyjnych historii, którym towarzyszy zapach deszczu padającego na rozgrzany beton. Z wielką ciekawością czekam już na nowe wydawnictwo od Taco, które pojawi się jesienią tego roku. I nie mogę się doczekać aż “Marmur” rozgromi w głowie mury. Na YouTube pewnie szybko pojawi się sześć zer. :) Po dwóch niepełnych dniach jest już ponad 550 tysięcy wyświetleń.

Zapraszam do relaksu!Do wszystkich, którzy cierpliwie czekali na nowy materiał - dziękujemy. Wasze internetowe i koncertowe wsparcie było nieocenione. Oto pierwszy singiel z płyty "Marmur", którą wydamy jesienią tego roku. Za teledysk odpowiadają takie.pany oraz Łukasz Partyka. - Taco Hemingway na facebooku.


22 lipca Taco Hemingwey pojawi się na Maltańskiej Scenie Muzyczne w Poznaniuj!
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...