O autorze
Cały czas lubię szukać nowych i ciekawych zajęć, w których mogę się spełniać. Obecnie zgłębiam tajniki coachingu oraz doradztwa, a zajmuję się marketingiem. Mam wiele ciekawych zainteresowań, począwszy od sportu, motoryzacji, a kończąc na kinie czy muzyce. Kiedy "dawno temu" zajmowałem się sportem elektronicznym, miałem okazję publikować swoje teksty na łamach onet.pl, Gry-OnLine.pl, czy gamecorner.pl i wielu, wielu innych.

24 godziny szczęścia od Pharrella

Pharrell Williams, który od dłuższego czasu króluje na listach przebojów dzięki współpracy z Daft Punk i Robinem Thicke, wydał nowe wideo do jednego ze swoich nowych przebojów "Happy". Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie jego długość. Będący na muzycznym topie producent, zadziwił wszystkich 24-godzinnym wideo! Prawdziwe 24 godziny szczęścia.

Jest to pierwszy tak długi klip muzyczny na świecie. Aby zobaczyć to ciekawe dzieło wystarczy odwiedzić stronę 24hoursofhappy.com. Chwilę po wejściu na wskazany adres rozpocznie się seans. Film został nagrany w przeróżnych częściach Los Angeles. Trwający niespełna 4 minuty utwór "Happy" odtwarzany jest w pętli, a każdemu kolejnemu cyklowi towarzyszy nowy tancerz lub tancerka oraz dzielnica miasta aniołów. Co godzinę pojawia się sam Pharrell.

24hours of happy jest naprawdę genialnym pomysłem. Mimo, że w kółko leci ta sama piosenka, to mi trudno było się oderwać od oglądania. Wszystko dzięki nieznikającemu z twarzy uśmiechowi, którego trudno było nie mieć widząc np. tańczącego starszego pana w stroju do golfa. To trzeba po prostu obejrzeć! Udział w projekcie wzięły jeszcze takie amerykańskie gwiazdy jak Magic Johnson, Steve Carrell (05:08 PM - jak na razie mój ulubiony fragment :]) czy Jamie Foxx.

Because I'm happy...
Clap along if you feel like happiness is the truth
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie
Trwa ładowanie komentarzy...